SE60/185S, 12V - Tünel Tip, 60Kgf, 12V, On/Off Manevra Pervanesi Komple Sistem, 9 - 12m Tekneler için
121.430,75 TL
KDV Dahil
Stok Kodu
SE60/185S-12VPKTSM
Fiyat
Havale
115.359,21 TL
11.313,30 TL den başlayan taksitlerle!!
LÜTFEN !!! STOK SORUNUZ
Teknik Özellik Değer / Detay
İtme Kuvveti (10.5V / 12V) 60 kg / 73 kg
Tekne Boyu Önerisi 9 - 12 Metre (30 - 40 ft)
Tünel Çapı 185 mm
Voltaj 12V
Motor Gücü 3.1 kW / 4.2 hp
Ağırlık 16 kg
Kontrol Sistemi On / Off (Aç-Kapat)
IPC Özelliği Var (Akıllı Güç Kontrolü - Röle Koruması)
Pervane Tipi 5 Kanatlı Kompozit (Q-Prop Sessiz Seri)
60kgf itme kuvveti ve 12V çalışma voltajıyla dar liman manevralarını zahmetsiz hale getirir. Komple sistem paketi içerisinde;
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
TAVSİYE EDEBİLECEĞİMİZ ÜRÜNLER
Havale ile : 5.107,01 TL
SE60/185S, 12V - Tünel Tip, 60Kgf, 12V, On/Off Manevra Pervanesi Komple Sistem, 9 - 12m Tekneler için Side-Power Baş Pervanesi kategorisindeki Side-Power markalı SE60/185S, 12V - Tünel Tip, 60Kgf, 12V, On/Off Manevra Pervanesi Komple Sistem, 9 - 12m Tekneler için ürünü, İş Bank, Akbank, Garanti, FinansBank, Yapıkredi, AsyaBank, HalkBank kartlarınıza 12 taksit yada Havale %5 İndirim ile alabilirsiniz. www.tekneyataksesuarlari.com SE60/185S-12VPKTSM